Menu Zamknij

Najlepiej zaprojektowane strony do szukania korespondentów

Ja na konferencji WIAD19

Dzisiaj na konferencji I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej WIAD19 „Projektowanie dla różnorodności” miałam przyjemność wygłosić referat na podstawie mini-badania, które zrobiłam dosłownie w stylu last minute. Niestety w piątek wieczorem wróciliśmy z rodziną z Warszawy później niż planowaliśmy, bo na 2 godziny utknęliśmy w korku… Pożałowałam trochę wtedy tego odkładania na później. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Formularz był otwarty od 20 do 23.02, zamknęłam go po północy i od 2 do 3 w nocy tworzyłam prezentację. Dokończyłam w dzień, a dzisiaj o 15 stawiłam się na konferencji, gdzie chwilę po 18 miałam wystąpienie. Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale tak wyszło, że nie dałam rady się zabrać za to wcześniej.

W tym miejscu pozdrawiam serdecznie moją koleżankę, Darię Chrześcijańską, która wie, co to życie na krawędzi.

W każdym razie jestem bardzo zadowolona z tego, jak mi poszło, zważywszy na krótki czas przygotowania. Dla tych, co nie mogli być obecni, zgodnie z obietnicą publikuję prezentację, zawierającą ponad 90% treści mojego wystąpienia.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w mojej ankiecie! Opowieści o tym, jak znajdywaliście znajomych przez różne strony i aplikacje wywołały pozytywne reakcje, lubię jak na sali konferencyjnej słychać śmiech 🙂